Riley skrev:Vad skulle en sats kosta?
Ink frakt.
/Magnus
Undrar samma sak. Både fram och bak
Riley skrev:Vad skulle en sats kosta?
Ink frakt.
/Magnus
Sidebars kommer inte räcka om du monterar andra fälgar än original. De täcker ju knappt fälgarna som sitter på original. Sen är det ju en minijeep, inte många offroadfordon som inte har ordentliga skydd.Danello skrev:lite för traktor för mig Jag monterade side bars köpt i från ENGLAND
Alien skrev:Ser ut som det är ett sjukt utstick bakifrån men är inte mer än 1-2cm utanför originalstänkskydden men går 5cm längre ner vilket medför mindre skit på bakluckan och färre stenar på bilen bakom.
Ser fram emot varmare tider så man kan klistra på lite dekaler på bilen så man blir av med de vita detaljerna på taket.
Du kan vara lugn, jag har inte byggt om den till svävare...än.Lindgren_021 skrev:Ser ut som bilen inte har några hjul på![]()